за Xindacheng

Кингдао Xindacheng пластика Машини копродукции, ООД

Кингдао Xindacheng пластика Машини копродукции, Ltd, со хај-тек се приклучат-акции претпријатие, интегрира развој на научно истражување, трансфер на технологија, производство и продажба. Покрај тоа, таа е единица за остварување на клучните проекти за промоција на науката и технологијата резултат во изградба оддел. На компанијата главно се ангажира во истражување, развој, проектирање, производство и продажба на услуги на нов вид пластична машинерија, е во состојба да им обезбеди на "клуч на проектот" на целосен збир на линија за производство на многу пластични производи. Таа поседува моќна технологија сила, собира професионални научни и истражувачки таленти во врвот одделение макромолекулата материјал националните широк, полимер обработка, индустриска автоматизација и marketing.Besides, што сеедно се тесно контакт со хемиски дизајн Институт за истражување и универзитети ...

 • компанијата честа

  компанијата честа

  Кингдао Xindacheng пластика Машини копродукции, Ltd, со хај-тек се приклучат-акции претпријатие, интегрира развој на научно истражување, трансфер на технологија, производство и продажба.
 • маркетинг концепт

  маркетинг концепт

  Интеракција човек-ориентирани, да се победи со иновации, да се постигне далеку од далечина од страна на добар кредит-Кингдао Xindacheng пластика Машини копродукции, ООД
 • по услуги

  по услуги

  Нашата компанија ќе обезбеди релевантни информации за различни технологија и бизнис консултирани од страна на клиентите.

Активни теми Прикажи листа Вести

WhatsApp Online Chat !